Kaip išsinuomoti tinkamą autobusą?

toks autobusų nuoma, kelionė, autobusas

Autobusas yra neprilygstama transporto priemonė, kai reikia pasirūpinti didelės grupės išvyka. Giminaičiai, draugai, kolegos, bendramoksliai, bendraminčiai – situacijų, kai susidaro nemažas kiekis keliautojų, tikrai daug. Patikimų kompanijų, tokių kaip TOKS, autobusų nuoma – sprendimas, leidžiantis kiekvienam mėgautis komfortu, saugumu ir greičiu. Tačiau atrasti tinkamą autobusą galima tik gerai žinant esminius poreikius. Aptariame juos išsamiau.

Pirmiausia – keleivių skaičius ir kelionės kryptis

Autobuso užsakymas negali būti sėkmingas nežinant bent apytikslio keleivių skaičiaus. Nuo jo tiesiogiai priklauso transporto priemonės dydis, taigi – ir paslaugos kaina. Skaičių paprasčiausia sužinoti iš anksto suorganizavus išvykos dalyvių registraciją. Itin patikimas būdas – sutarti dėl avansinio mokesčio. Jei yra žmonių, kurie dar nėra tikri, ar galės keliauti, geriau pasirinkti kiek didesnį autobusą.

Dar vienas svarbus dalykas – išvykos data, trukmė. Naudodamiesi nuoma, laisvai keliauti galite tiek Lietuvoje, tiek po užsienio šalis. Net ir TOKS autobusų nuoma negali būti užsakyta, jei nežinote tikslios datos. Juk paslauga naudojasi daugybė žmonių, tad laisvo autobuso reikiamu metu gali ir nebūti. Jį reikėtų rezervuoti iš anksto. Apgalvokite, kiek laiko keliausite – ar, tarkime, kelias valandas, ar kelias savaites.

Maršrutas (kryptis) – taip pat labai svarbu. Šiuo atveju situacija kiek paprastesnė, nes nereikia būti susidarius itin tikslaus kelionės maršruto. Tokią užduotį už jus gali padaryti patyrę nuomos kompanijos ekspertai. Svarbiausia – žinoti kelionės pradžios vietą ir tikslą. Kai kuriais atvejais nereikia iš anksto pateikti tikslaus adreso. Tuomet užtenka miesto ar jo rajono (jei miestas didelis) pavadinimo.

Komforto poreikiai – ne mažiau svarbu

Kiekvienas keliautojas pasižymi savitais su komfortu susijusiais lūkesčiais ir įpročiais. Pavyzdžiui, vieni itin blogai jaučiasi karštyje, kiti – šaltyje. Keblumų gali kilti ir vertinant papildomų pramogų poreikį. Laimei, TOKS autobusų nuoma pasižymi paslaugų įvairove: pradedant tualetu, baigiant mikrofonu.

Moderniuose autobusuose įrengta ne tik efektyvi kondicionavimo sistema, bet ir vaizdo peržiūros (DVD) įranga. Be to, Lietuvos teritorijoje veikia nemokamas bevielis interneto ryšys. Prablaškyti gali ir filmų, koncertų įrašų gausi mediateka. Jei keliausite su gidu, pravers mikrofonas – autobusai paruošti ir tokiam atvejui. Pastaroji priemonė pravers ir tiesiog nusprendus kelionės metu suorganizuoti karaokės varžybas.

Atrodo, kad apgalvoti reikia daugybę dalykų? Nesijaudinkite. Visus aspektus įvertinti padės nuomos įmonės konsultantai. Juk pagrindinis jų rūpestis – kad paslauga atitiktų visus klientų poreikius. Tad tiesiog kreipkitės į nuomos ekspertus, ir suorganizuoti patogią, greitą, smagią kelionę bus neįtikėtinai paprasta.