Kelionė mikroautobusu – kelionė be rūpesčių

 

Keliauti, ko gero, patinka visiems. Nuostabių vietų, kurias verta pamatyti, gausu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Kaip bebūtų, ne visada patogu keliauti traukiniu, ne kiekvienas mokame vairuoti automobilį arba galime sau leisti skrydžius lėktuvu. Tokiu atveju puiki išeitis – mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Jums beliks pasirinkti maršrutą – viskuo kitu bus pasirūpinta.

 

Kur keliauti?

 

Jei jau nusprendėte keliauti, svarbu išsirinkti gerą, vaizdų turtingą kelionės maršrutą. Dairantis po užsienio šalis, verta prisiminti, kad ir Lietuvoje daugėja lankytinų vietų, o seniai žinomos, bet primirštos – tvarkomos ir renovuojamos. Turiningai praleisti savaitgalį galite aplankydami Kuršių neriją ar Nidą, joje esančią Parnidžio kopą.

 

Itin populiarus dabar ir prieš kelerius metus atidarytas medžių lajų takas Anykščiuose. Pakeliui galite aplankyti ir labirintų parką ar apžvalgos aikštelę, esančią aukščiausios Lietuvoje Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios bokšte. Viešėdami Kauno apylinkėse, užsukite į Pažaislio vienuolyną, Kauno botanikos sodą ar į kultūros paminklų sąrašą įtrauktą Žaliakalnio funikulierių.

 

Lankydamiesi sostinėje, neaplenkite Trakų Vokės dvaro sodybos, o viešėdami pietų Lietuvoje nepraleiskite progos aplankyti Druskininkų, kur gausu įvairių sanatorijų ir pramogų parkų, bei Birštono, kur įrengti mineralinio vandens garinimo paviljonai.

 

Saugumas – ne mažiau svarbus nei smagumas

 

Gyvenime svarbu patirti įspūdžių ir nepamirštamų akimirkų, tačiau prioritetu visuomet turėtų būti sveikata ir saugumas. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju – labai patikimas kelionės būdas, nes vairuotojai yra patyrę, specialiai apmokyti, rūpestingi, paslaugūs. Jie visada palauks jūsų sutartoje vietoje. Be to, jie – punktualūs, tad šiais profesionalais visuomet galite pasitikėti, jums neteks jaudintis, kaip kelionės tikslą pasiekti laiku. Nuomojamos transporto priemonės atitinka griežtus europinius saugumo, komfortiškumo ir ekologiškumo standartus, be to, kiekvienas keleivis yra apdraudžiamas civiliniu draudimu.

 

Kelionės mikroautobusu privalumai

 

Mikroautobusai yra greiti ir patogūs, be to, jų nuomos kainos palyginti nedidelės, todėl tikrai sutaupysite daugiau nei rinkdamiesi kelionę automobiliu. Studentų, moksleivių, senjorų grupėms yra taikomos nuolaidos. Pasirinkę mikroautobusą, patogiai keliausite su nedidele grupe žmonių. Užsakyti mikroautobusą – nesudėtinga, tai galite padaryti telefonu ar el. paštu. Kilus neaiškumams, galite pasikonsultuoti su patyrusiais nuomos kompanijos darbuotojais.

 

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju gali būti puiki išeitis norint keliauti saugiai, patogiai ir be rūpesčių. Kvalifikuoti specialistai pasirūpins viskuo: jums beliks tik mėgautis išvyka. Juk pasaulis pilnas neatrastų vietų ir nepatirtų įspūdžių – keliaukite ir pamatykite juos patys.