Ko reikia norint išsinuomoti autobusą arba mikroautobusą?

 

Organizuojant ekskursiją ar planuojant kelionę didesnei draugų kompanijai, labai svarbu išsirinkti tinkamą transportą. Dažniausiai trumpoms kelionėms žmonės renkasi automobilius, tačiau jei žmonių skaičius yra didesnis ar planuojate ilgesnę išvyką, tuomet vertėtų pagalvoti apie autobusų nuomą. Būtent autobusų nuoma leidžia optimaliai suderinti su komfortu ir biudžetu susijusius Jūsų lūkesčius. Niekad neteko susidurti su transporto nuoma? Kyla klausimas, kaip tai padaryti? Atsakymus ir visą aktualią informaciją apie tokią paslaugą rasite šiame tekste.

 

Ką reikia atlikti nuomojantis autobusą?

 

• Labai svarbu žinoti žmonių skaičių, nes nuo jo priklausys autobuso dydis. Jei tikslaus žmonių skaičiaus nežinote, geriau rinktis didesnį autobusą.
• Taip pat svarbu numatyti kelionės kryptį. Taip greičiau ir paprasčiau bus sudarytas kelionės maršrutas. Be to, nuo kelionės krypties gali priklausyti ir autobuso tipas – kai kuriais patogiau riedėti nelygiu keliu ar kalnuotomis vietovėmis.
• Reikia nutarti ir dėl nuomos trukmės. Ji gali būti įvairi – tiek valandos (kasdienėms kelionėms), tiek savaitės trukmės (pažintinėms išvykoms). Vairuotojas visuomet pasirengęs Jūsų palaukti sutartoje vietoje.
• Verta atsižvelgti ir į keliautojų patogumą. Jei kelionė pažintinė, gali praversti ne tik mikrofonas, bet ir vaizdo peržiūros įranga, belaidis internetas, kondicionierius. Jei keliausite ilgiau nei kelias valandas (pavyzdžiui, kelias dienas), naudinga įvertinti tualeto, šaldytuvo, papildomų kištukinių lizdų poreikį.
• Atlikus visus šiuos žingsnius, belieka nutarti tikslią kelionės datą, pasižiūrėti, ar yra laisvų autobusų norima data ir užsisakyti transportą (autobusų nuomą galite užsisakyti bet kuriuo metu, nes didelė dalis paslaugų teikiama nepriklausomai nuo paros meto ar savaitės dienos).

Autobuso nuoma – pasirinkimas kelionei be jokių rūpesčių

 

Akivaizdu, kad šiais laikais keliauti tapo daug paprasčiau. Transporto nuoma suteikia galimybę užsakius vos vieną paslaugą pasirūpinti labai skirtingai poreikiais ir lūkesčiais. Tad, jei planuojate ekskursiją, kelionę su didžiule draugų kompanija ar trumpą išvyką su šeima, giminaičiais, išties verta rinktis autobusų nuomą.

 

Ją užsisakyti, ko gero, dar nebuvo taip paprasta – tiesiog paskambinkite Autobusai.lt komandai ar užpildykite užklausos formą svetainėje. Specialistai pasirūpins ne tik tinkamiausio autobuso atranka, bet ir geriausiu maršrutu – tad teliks tik mėgautis kelione.