Keliauti autobusu – greita, patogu ir nebrangu

 

Beveik visi mėgstame keliauti. Šiais laikais tai daryti – labai paprasta, nes yra daugybė patogių susisiekimo priemonių. Greiti skrydžiai lėktuvu, patogus važiavimas traukiniu, pigios kelionės autobusu – tai tik keletas iš daugybės variantų, tinkamų norint pasiekti savo tikslą.

 

Kodėl verta rinktis autobusą?

 

Šiandien kelionės autobusu yra visiškai saugios, nes transporto priemonės atitinka griežtus europinius saugumo reikalavimus, o apdraustas yra kiekvienas keleivis. Vairuotojai – patyrę, punktualūs, rūpestingi ir operatyvūs. Autobusai – nauji ir patogūs, daugelyje jau yra belaidis interneto ryšys, elektra, televizorius, tualetas.

 

Be to, važiuodami autobusu dažnai patirsite mažiau išlaidų nei pasirinkę kitą transporto priemonę. Tikėtina, kad dar ir gausite nuolaidą, nes studentai, vaikai, pensininkai ir neįgalieji autobusais yra vežami pigiau. Jei planuojate keliauti su didesne žmonių grupe, autobusą išsinuomoti – praktiška ir patogu. Užsakymą priimantys specialistai jums patars, padės išsirinkti transporto priemonę, sudaryti maršrutą. Autobusą galima užsisakyti itin patogiu būdu – telefonu arba el. paštu.

 

Pasirinkimo laisvė

 

Galite rinktis iš daugelio pigios kelionės autobusu variantų, maršrutų ir transporto priemonių. Užsisakydami autobusą, galite rinktis: yra tiek mažų autobusų, skirtų keliauti iki 20 žmonių, tiek didelių, 30 ar 50 vietų, ar net dviaukščių, talpinančių virš 70 žmonių. Galite keliauti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, rinktis vienos dienos ar, pavyzdžiui, savaitės trukmės kelionę. Užsisakant autobusą svarbu nuspręsti dėl maršruto, išvykos trukmės, taip pat – tiksliai apskaičiuoti keleivių kiekį. Jei jo nežinote, geriau rinktis talpesnį autobusą. Preliminarios kuro sąnaudos ir išlaidos bus apskaičiuotos ir aptartos iš anksto.

 

Ką veikti kelionės metu?

 

Kad kelionė neprailgtų, galite imtis daugybės įvairių veiklų. Pavyzdžiui, galite skaityti knygą ar žiūrėti filmą. Daugelyje autobusų dabar įtaisyti elektros lizdai, todėl jei turite su savimi kompiuterį, veiklos turbūt niekada nepritrūks: galite klausyti muzikos ar audioknygų, žaisti žaidimus. Pavargę visada galite snausti ar grožėtis vaizdu už lango. Jei turite nepažįstamą kelionės draugą, susipažinkite, pasidomėkite jo kelionių patirtimi: galbūt visai netikėtai susirasite gerą draugą. Jei keliaujate su vaikais, būtinai paimkite jiems spalvinimo knygelių, stalo žaidimų ar galvosūkių, nes mažiesiems kelias ypač prailgsta.

 

Šiandien kelionės yra greitos, patogios ir pigios. Kelionės autobusu gali tapti jūsų laisvalaikio dalimi. Autobuso užsakymas gali užtrukti vos kelias minutes, o įspūdžiai išlieka visą gyvenimą.