Keliaukime po Lietuvą autobusu

 

Įsibėgėjus rudens darbams ir susidūrus su pirmaisiais sunkumais, norisi trumpo pabėgimo nuo kasdienybės rūpesčių? Galbūt rudenėjančios gamtos fone norėtumėte aplankyti dar neregėtas Lietuvos vietas? O gal subūrėte draugų kompaniją, su kuria norėtumėte patirti daugybę nuotykių ir smagių akimirkų? Juk sakoma – kuo daugiau, tuo smagiau. Todėl siūlome Jums rinktis kelionę po Lietuvą autobusu. Klausiate, kodėl? Štai Jums išsamus atsakymas.

 

Kodėl verta rinktis kelionę autobusu?

 

• Kelionės autobusu po Lietuvą metu galėsite efektyviai ir linksmai išnaudoti kelionės laiką – skaityti, bendrauti su draugais ar dainuoti kartu.
• Komfortas – didžiausias autobusų pliusas. Galite išsinuomoti šiuolaikišką, erdvų autobusą su visais patogumais – nuo individualiai reguliuojamo kondicionieriaus iki nemokamo belaidžio interneto, mikrofono, DVD įrangos ir atskiro talpaus bagažo skyriaus.
• Visuose autobusuose yra įrengtas belaidis internetas. Todėl galėsite skaityti naujienas, žaisti žaidimus, žiūrėti filmus ar klausytis mėgstamos muzikos, o tai garantuoja, kad kelionė tikrai neprailgs.
• Dar vienas svarbus privalumas – punktualumas. Išsinuomoję autobusą, kelionės tikslą visuomet pasieksite laiku.
• Galbūt nežinote, kur tiksliai norite keliauti ar kurią Lietuvos kryptį parinkti? Tai – ne bėda, nes planuojant keliauti, rengiant maršrutą suteikiama patyrusių komandos narių pagalba. Todėl būsite užtikrinti, kad pamatysite svarbiausias ir gražiausias Lietuvos vietas, galėsite džiaugtis geriausiu pasiūlymu už konkurencingai žemą kainą.
• Taip pat kelionės autobusu po Lietuvą metu nereikės sukti galvos, kam iš bendrakeleivių šį kartą teks vairuoti. Autobusai nuomojami kartu teikiant ir patyrusio, paslaugaus, rūpestingo vairuotojo paslaugas, todėl mėgautis kelionės įspūdžiais gali visa Jūsų komanda.
• Keliaujant taip pat svarbus saugumas. Kelionės metu tuo rūpintis tikrai nereikės, nes autobusus vairuoja patikimi vairuotojai. Be to, nepriklausomai nuo kelionės krypties, visi keleiviai yra apdraudžiami.
• Keliaujant būtina optimaliai suplanuoti išlaidas. Didžiulę patirtį sukaupusi komanda lengvai numato visas išlaidas, susijusias su autobuso dydžiu, kuro sąnaudomis, maršrutu ir kitais kelionės aspektais. Preliminarią sumą visuomet galite žinoti iš anksto, po užsakymo.

 

Tad, jei norite bent trumpų atostogų, verta pagalvoti apie kelionės autobusu po Lietuvą variantą. Pasirinkus tokią kelionę, Jūsų lauks linksma, saugi, neprailgstanti išvyka. Taip pat bus suteikta pagalba rengiant maršrutą, todėl nepraleisite pro akis nei vieno svarbaus lankytino objekto ar gražiausio Lietuvos kampelio. Akivaizdu, kad pasirinkę kelionę autobusu, nepatirsite jokių rūpesčių ir smagiai praleisite laiką.