Keliauti autobusu – pigu ir patogu

 

Šiais laikais daugelis žmonių turi nuosavus automobilius. Tai suteikia galimybę keliauti kada nori ir kur nori. Vis dėlto išvykos automobiliu turi nemažai trūkumų: ilgos kelionės vairuojant vargina, teršia aplinką ir nemažai kainuoja. Alternatyva automobiliams – kelionės autobusu. Galima važiuoti tarpmiestiniais autobusais, bet vykstant su draugais ar didesne kompanija geriausia išeitis – autobusų nuoma.

 

Kodėl verta keliauti autobusu?

 

Manoma, kad autobusu keliauti nėra patogu, tačiau tai tėra pasenęs stereotipas. Šiais laikais autobusai yra nauji, modernūs ir turi daugybę privalumų. Jie:

 

  • tausoja gamtą. Didelei grupei žmonių keliaujant autobusu išmetama žymiai mažiau teršalų, nei kiekvienam vykstant atskira transporto priemone.
  • yra taupūs. Išsinuomoję autobusą išleisite daug mažiau, nei būtumėte skyrę kurui.
  • yra saugūs. Vairuojant automobilį reikia nuolat būti budriam, o važiuojant autobusu galima atsipalaiduoti, miegoti, skaityti knygą, grožėtis vaizdais už lango ar dirbti, nes veža patyręs ir kvalifikuotas vairuotojas, kurio dėka kelionės tikslą visada pasieksite laiku. Paprastai visi keleiviai yra apdrausti civiliniu ir kasko draudimu.
  • yra patogūs. Autobusai yra nauji, patogūs, juose dažniausiai įrengti individualiai reguliuojami kondicionieriai, bevielis internetas, mikrofonas, DVD įranga, taip pat – talpus bagažo skyrius.

 

Autobusų nuoma laužo nusistovėjusius stereotipus, šiais laikais tai yra ir patogu, ir taupu, ir saugu.

 

Kaip išsirinkti autobusą?

 

Autobusą galima išsinuomoti tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims. Kelionių trukmė – nuo kelių valandų iki kelių savaičių. Autobusai yra modernūs, šiuolaikiški ir komfortiški, skirti vežti nuo keliolikos iki keliasdešimt keleivių. Galima keliauti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Renkantis savo kelionei tinkamiausią autobusą svarbu atsižvelgti į:

 

  • keleivių skaičių. Nuo jo priklauso autobuso dydis, nežinant tikslaus žmonių skaičiaus geriau rinktis didesnį autobusą.
  • kelionės tikslą. Žinant kelionės tikslą bus galima suplanuoti maršrutą atsižvelgiant į tai, ar jums svarbu greičiau pasiekti kelionės tikslą, ar pasigrožėti vaizdingu maršrutu.
  • kelionės trukmę. Nuo jos priklauso, kiek laiko jums reikės autobuso, taip bus paprasčiau apskaičiuoti kelionės išlaidas.

 

Tai – tik esminiai kriterijai, rengiant ilgesnes išvykas verta atsižvelgti ir į patogumus esančius autobuse: tualetą, šaldytuvą, mikrofoną, elektros lizdus. Jei nežinote, nuo ko pradėti planuoti kelionę, autobusų nuomos specialistai padės pasirinkti geriausią maršrutą, autobuso dydį, apskaičiuoti ir optimaliai paskirstyti kelionės išlaidas.

 

Autobusų nuoma suteikia galimybę keliauti patogiai, saugiai, be nereikalingų rūpesčių mėgautis išvykos ar renginio įspūdžiais. Išsinuomoti autobusą ir suplanuoti kelionę truks neilgai, o įspūdžiais galėsite mėgautis visą gyvenimą.