Autobusiuko nuoma: viskas, ką derėtų žinoti

 

Mikroautobusai – transporto priemonės, puikiai tinkančios įvairiausiems kelionių poreikiams patenkinti. Juos galite drąsiai nuomotis tiek įmonės, tiek individualioms reikmėms, išvykoms po Lietuvą ir į užsienį. Visgi norint užsisakyti tinkamiausią transporto priemonę derėtų žinoti kelis dalykus.

 

Kur ir kada vyksite?

 

Nežinodami nei krypties, nei numatomos kelionės datos, trukmės vargu, ar galėsite pasinaudoti nuomos paslauga. Juk mikroautobusai rezervuojami tam tikram laikui. Tai gali būti ir vos viena valanda, ir kelios savaitės.

 

Žinoma, laikas tiesiogiai priklauso nuo kelionės krypties ir pobūdžio. Geriausia nurodyti išvykos tikslą – ar tai bus pažintinė, ar pramoginė kelionė, gal rūpinatės vestuvių svečių transportavimu, o gal tiesiog reikia nugabenti darbo komandą iš ar į oro uostą? Nuo to priklauso ne tik kokios talpos autobusiuko nuoma reikalinga, bet ir ar, pavyzdžiui, transporto priemonę reikėtų atitinkamai papuošti.

 

Kiek žmonių reikės vežti?

 

Tai – ne mažiau svarbi detalė. Kartais gali atrodyti, kad reikia viso autobuso, o įvertinus tikruosius poreikius paaiškėja, kad kelionei puikiai užteks ir mikroautobuso. Būna ir atvirkščiai – autobusiukuose paprastai telpa iki 19 keleivių. Jei dalyvaujančių išvykoje yra daugiau, neišvengiamai teks arba nuomoti du mikroautobusus, arba tiesiog užsisakyti nedidelį autobusą.

 

Labai svarbu laiku rezervuoti transporto priemonę. Tai geriausia daryti kuo anksčiau – tuomet padidėja tikimybė ir rasti gerą laisvą mikroautobusą, ir tiesiog iš anksto apsidrausite, kad kuo mažiau keleivių be rimtos priežasties atsisakytų keliauti. Beje, dėl pastarosios priežasties patariame iš būsimų keleivių imti avansą.

 

Nuomos privalumų – daug

 

Autobusiuko nuoma – paslauga, pasižyminti gausybe privalumų. Visgi ne visi yra gerai žinomi ir išnaudojami. Tam, kad nuoma pateisintų visus lūkesčius, siūlome įvertinti tokios transporto priemonės:

 

  • taupumą ir talpumą. Optimaliai išnaudotas sėdynių skaičius – būtinas tam, kad tiesiog nemokėtumėte už laisvas vietas. Be to, šiuolaikiški mikroautobusai pasižymi dideliu bagažo skyriumi, tad galite drąsiai leistis į įvairias keliones.
  • modernumą ir patogumą. Šiandien nuomai siūlomos ypatingai komfortiškos transporto priemonės. Patogi ne tik galimybė nuomotis autobusiuką su vairuotojo paslaugomis. Šiuolaikiškuose mikroautobusuose Lietuvos teritorijoje veikia spartus nemokamas belaidis interneto ryšys. Be to, čia galite rasti gausią mediateką. Tokiose transporto priemonėse galima naudotis mikrofonu, DVD vaizdo aparatūra, tad galima rengti ir pažintines, ir tiesiog pramogines, neprailgstančias keliones.
  • draudimą. Apdraudžiama ne tik transporto priemonė, bet ir visi keleiviai.

 

Šiandien autobusiuko nuoma yra racionalus, praktiškas pasirinkimas norintiems keliauti su didesne grupe ar tiesiog pasirūpinti kolektyvo, verslo svečių poreikiais. Su Autobusai.lt tereikia žinoti kelis svarbiausius dalykus, ir galima pamiršti visus rūpesčius – nuo mikroautobuso pasirinkimo iki maršruto sudarymo ar vairavimo.