Kelionė autobusu – greita, paprasta ir patogu

 

Autobusų nuoma – kasdien augantis ir populiarėjantis didesnės žmonių grupės transportavimo būdas. Juo naudojasi ne tik įmonės, norinčios suorganizuoti tolimesnes išvykas savo darbuotojams, bet ir privatūs asmenys – linksmoms šventėms ar draugų kelionėms.

 

Nuo ko priklauso autobusų kainos?

 

Organizuojant kelionę ir keliaujant autobusu, išlaidos priklauso tik nuo jūsų poreikių ir pasirinkimų. Kainą paprastai lemia:

 

1. Keleivių skaičius. Autobusų įvairovė talpumo atžvilgiu užtikrina galimybę į norimą vietą nuvežti net ir didžiausią kolektyvą. Nuo autobuse esančių vietų skaičių priklausys ir šio kaina: kuo daugiau – tuo brangiau, tačiau tikrai nevertėtų sunerimti ir ieškoti kitų išeičių, nes apskaičiavę, kiek kelionė kainuos vienam asmeniui, gausite stebėtinai mažą sumą. Ne veltui autobusai išlieka viena pigiausių keliavimo priemonių.
2. Kelionės trukmė. Tai gali būti vienas pagrindinių išlaidų rodiklių. Keliaudami Lietuvoje, įveikdami trumpą atstumą ir nepraleisdami daug laiko kelyje sumokėsite kur kas mažiau, negu organizuodami ilgą kelionę į Europą. Juk į kainą taip pat įeina patyrusių vairuotojų paslaugos. Šie specialistai visuomet vyksta kartu ir visos kelionės metu užtikrina saugumą, komfortą, kol keleiviai mėgaujasi pro langą skriejančiais vaizdais.
3. Transporto priemonės modelis. Mikroautobusų, autobusų kainos taip pat priklauso nuo modelio – jų TOKS gali pasiūlyti ne vieną. Visuose šiuolaikiniuose autobusuose Lietuvos teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas, kuriuo galima naudotis neribotai. Taip pat siūloma DVD vaizdo aparatūra leidžia kelionės laiką išnaudoti prasmingai, peržiūrėti seniai norėtus pamatyti filmus. Didesnių autobusų kainos aukštesnės todėl, kad juose yra įrengti patogūs tualetai, šaldytuvai. Be to, moderniuose autobusuose įrengti kištukiniai elektros lizdai – taigi, niekuomet neteks susidurti su išsikrovusiu mobiliuoju telefonu ar kompiuteriu, galėsite lengvai pasiekti reikiamą informaciją ar susisiekti su šeimos nariais.

Keliauti autobusu – vienas racionaliausių pasirinkimų

 

Autobusų kainos bus mažesnės, jeigu kelionę pradėsite planuoti iš anksto ir vengsite kelionių sezoniniu ar švenčių laikotarpiu. Rekomenduojama namuose pasiruošti bent šiek tiek maisto, nepirkti mažų vandens buteliukų (vietoje jų turėti savo butelį ar gertuvę) ir drąsiai susidėti visus reikiamus daiktus. Autobuse vietos tam tikrai bus ir už ją nereikės papildomai mokėti.

 

Visiškai kontroliuoti grupės kelionę galėsite tik vykdami autobusu. Taip neteks švaistyti laiko laukiamajame po atidėto skrydžio, prireikus sustosite bet kurioje vietoje, nebus jokių apribojimų kraunantis daiktus (žinoma, išskyrus nelegalius, draudžiamus įstatymais daiktus). Geriausia tai, kad viskas kainuos daug mažiau negu keliaujant kita transporto priemone.